Fiat Professional TORINO LUBLIN Fiat Professional TORINO LUBLIN
       
Alfa Romeo Chrysler Dodge Fiat Jeep  
 
    www.fiatprofessional.pl        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Aktualności

   


2015-02-05
Mopar wspiera wprowadzenie na rynek nowego Doblo i nowego Doblo Cargo.

  • Ekskluzywne usługi i ponad 100 specjalnych akcesoriów dla nowego samochodu Fiata oraz nowego samochodu dostawczego Fiat Professional.
  • Dwa zindywidualizowane przez Mopar egzemplarze Doblò zaprezentowane na wystawie w Cambiano, miejscu prezentacji przedstawicielom międzynarodowej prasy czwartej generacji tego modelu.

W dniach 3-4 lutego w Cambiano, na terenie  Spazio Hoffmann, przedstawicielom międzynarodowej prasy zostały prezentowane: nowy Doblò (wersja osobowa) i nowy Doblò Cargo.

W prezentacji uczestniczył również  Mopar® - marka zajmująca się usługami, obsługą Klientów i oryginalnymi częściami zamiennymi, i akcesoriami dla Fiat Chrysler Automobiles, która proponuje ponad 100 specjalnych akcesoriów do dwóch modeli Fiat i Fiat Professional.

W Cambiano zaprezentowane zostały dwa samochody  wyposażone w akcesoria Mopar. Jest to Doblò Cargo (furgon z szerokim rozstawem osi), w którym zamontowane są ekskluzywne akcesoria Mopar,  podkreślające  funkcjonalność modelu Fiat Professional. Z zewnątrz uwagę zwracają felgi aluminiowe 16", bagażnik dachowy z bocznym uchwytem na drabinę, boks do transportu rur, przednie szyby uchylne, błotniki tylne oraz nakrętki na wentyle z logo Fiat. Wewnątrz natomiast na pierwszy plan wysuwają się aluminiowe, sportowe nakładki na pedały oraz specjalna listwa progowa. 

Wyjątkowy był również  pokazany  w Cambiano nowy Doblò - na zewnątrz z plakietką z flagą włoską, nakrętkami na wentyle z logo Fiat, chromowanymi lusterkami bocznymi, poprzeczkami na dachu, bagażnikiem na rower oraz taśmą zabezpieczającą, - natomiast wewnątrz samochód został wyposażony w sportowe nakładki na pedały, specjalną listwę progową, rozpylacz zapachów, specjalne dywaniki oraz zagłówek z wieszakiem na ubranie z tyłu.

Ekskluzywne akcesoria.

Mopar oferuje ponad 100 specjalnych akcesoriów, które harmonijnie dopasowują się do tych dwóch modeli, w pełni zachowując ich charakterystykę techniczną i stylistyczną. Ponadto, o ile samochód dostawczy Doblò Cargo okazuje się idealnym „towarzyszem pracy" dla profesjonalistów z różnych branż, o tyle Fiat Doblò jest jedynym samochodem typu „Active Family Space" (aktywna przestrzeń dla rodziny) z tego segmentu, potrafiącym spełnić oczekiwania nowoczesnej rodziny, prowadzącej sportowy tryb życia.

Spośród niezliczonych rozwiązań opracowanych przez Mopar i Fiat Professional, w przypadku nowego Doblò Cargo na szczególną uwagę zasługują systemy do transportu profesjonalnych narzędzi, kosz bagażowy, belki poprzeczne, rolka do załadunku oraz mocowania załadunku. Katalog Mopar oferuje również boczną osłonę przeciwsłoneczną, osłonę podłogi, zabezpieczenie ścian wewnętrznych, siatki osłaniające szyby oraz różne rodzaje haków holowniczych.

Z kolei w przypadku nowego Doblò do najciekawszych elementów wyposażenia można zaliczyć zarówno różne systemy do transportu zaprojektowane specjalnie na narty, kajak i deskę surfingową, jak i akcesoria, które nadają mu atrakcyjniejszy wygląd, takie jak:    felgi aluminiowe, obudowy usterek czy chromowana ramka tablicy rejestracyjnej. W środku można zamontować również sportowe nakładki na pedały oraz specjalną listwę progową, jak i przydatne akcesoria, takie jak: osłona sztywna bagażnika, siatka zabezpieczająca bagaż, pokrowce na fotele z tyłu. Wreszcie, aż dziesięć dostępnych wzorów obudowy na kluczyk.

Mopar Vehicle Protection.

Mopar oferuje również dla dwóch nowych modeli szereg usług udzielanych w ramach „Mopar Vehicle Protection" (ponad 50 usług serwisowych, dostępnych w ponad 30 krajach EMEA), które zapewniają Klientowi całkowity spokój, dzięki szerokiemu pokryciu gwarancyjnemu dla części mechanicznych i specjalnym planom przeglądów, jak również usługom pomocy drogowej i napraw wykonywanych przez wysoko wykwalifikowany personel, który używa tylko i wyłącznie oryginalnych części zamiennych.

W ramach „Mopar Vehicle Protection" dla nowego Fiata Doblò Cargo wprowadzony zostanie pełny pakiet usług, przeglądów i pomocy drogowej: Easy Care (usługi w zakresie przeglądów, obejmujące darmowy Assistance oraz przeglądy okresowe w konkurencyjnych cenach); Maximum Care (pokrycie gwarancyjne na części mechaniczne i elektryczne, wydłużające gwarancję kontraktową pojazdu) i Powertrain Care (pokrycie gwarancyjne na części mechaniczne wydłużające gwarancję kontraktową pojazdu na silnik, skrzynię biegów i napęd).
Dodatkowo, dla samochodu dostawczego Doblò Cargo dostępna jest opcja Top Care & Top Care Plus, plan gwarantujący całkowity spokój, który oferuje Klientom kompletne pokrycie gwarancyjne, obejmujące naprawę części mechanicznych i elektrycznych oraz przeglądy okresowe. W ramach opcji Plus Klient otrzymuje dodatkowo wymianę części podlegających zużyciu.

Plany „Mopar Vehicle Protection" oferują kompletną gamę opcji w zakresie długości i przebiegu i zostały zaprojektowane tak, aby zaoferować Klientom dodatkową ochronę ich pojazdów, zapewniając, że zawsze i wszędzie mogą liczyć na pomoc dobrze rozwiniętej sieci serwisowej, oferującej oryginalne części zamienne i usługi wykwalifikowanego personelu. Dodatkowo, usługi pomocy drogowej dostępne na terenie całej Europy zapewniają spokój w podróży, a w przypadku sprzedaży samochodu, prawo do wydłużonej gwarancji może zostać przeniesione na nowego właściciela.

Mopar Owner Center.

Mopar stworzył ekskluzywną, bogatą w możliwości platformę, która pozwala Klientowi poznać swój samochód w najdrobniejszym szczególe. Na stronie internetowej marki Fiat Professional wystarczy kliknąć na zakładkę „Usługi pomocy drogowej i przeglądy", aby uzyskać dostęp do pełnego wachlarza informacji o posprzedaży: od usług po akcesoria, od oryginalnych części zamiennych po obsługę Klienta i dokumentację techniczną. Stąd można również przejść do sklepu internetowego Fiata, gdzie do nabycia są ekskluzywne produkty akcesoryjne i gadżety, przeznaczone do modeli Fiata.

Poza tym, po kliknięciu na link „My Fiat Professional" i „My Fiat" na stronie głównej, po zarejestrowaniu swojego samochodu, Klient wchodzi na swoje „prywatne", bogate w treści i zindywidualizowane promocje strony, z indywidualnie dobraną usługą pomocy drogowej. Dzięki stale aktualizowanym danym samochodu, system wyświetla informacje pomocne w utrzymaniu go zawsze w najwyższej formie w najbardziej ekonomiczny sposób.

 
 
 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies